فروش روغن زیتون تصفیه شده اتکا

بازار خرید روغن زیتون تازه نسبت به سال های گذشته با افزایش پیدا کردن اطلاعات و آگاهی های لازم در رابطه با فواید مصرف آن، روند و رونق صعودی پیدا کرده است.‌ سطح کیفی مطلوب از دیگر دلایل موفقیت این محصول در بازار عرضه می باشد. همانطور که مطلع هستید، یکی از اولویت های تمامی مشتریان، خرید محصولی با کیفیت و سرشار از خاصیت با قیمت مناسب می باشد.

تعداد علاقمندان و طرفداران مصرف روغن زیتون رودبار روز به روز در حال افزایش است. این محصول در سراسر جهان شناخته شده می باشد و آگاهی آنها در رابطه با خواص مصرف محصول، زیاد می باشد. تجارت انواع روغن زیتون به کشورهای اروپایی، حاشیه خلیج فارس و… زمینه ایجاد اشتغال و همچنین ورود ارز به کشور را فراهم می آورد. در صورت تایید سطح کیفی این نوع از روغن، میزان درخواست و ثبت سفارش آنها افزایش چشمگیری پیدا خواهد کرد.

در بازار فروش انواع روغن گیاهی نظیر زیتون و… فروشنده با توزیع نوع مرغوب محصول علاوه بر تأثیر و نقش مثبت در حفظ مشتریان قبلی، موفق به جلب توجه و جذب رضایت مشتریان جدید به خرید شده و به این ترتیب بازار فروش روغن زیتون از رونق و پیشرفت بسیار زیادی برخوردار گشته و سیر صعودی را طی خواهد کرد. توزیع کننده برای رسیدن به اهداف مد نظر خویش نظیر کسب رضایت مشتریان، فروش بیشتر و… خدمات درجه یکی را به آنها ارائه می‌ دهد.

صرفه جویی شدن در وقت و پول از جمله مزایای بسیار مهم این شیوه از خرید است. هنگامیکه انواع ارگانیک روغن در تعداد و حجم زیاد توسط متقاضیان خرید تهیه شود، تا مدت زمان طولانی برای خرید آن لازم به صرف هزینه اصلی و جانبی نظیر حمل و نقل و… نمی باشد. امکان تحویل گرفتن محصول خریداری شده در حجم عمده درب مکان مورد نظر از دیگر مزایای خرید کلی است.

روغن زیتون تصفیه شده خارجی

اما همانطور که یک سری اجناس و کالاها به کشورمان وارد می شود روغن زیتون هم به صورت تصفیه شده و خارجی در بازار یافت می شود کشورهای صادر کننده روغن زیتون عبارت اند از یونان مصر ترکیه مراکس و اسپانیا که اسپانیا مهم ترین کشور صادر کننده روغن زیتون رویال می باشد و سهم بزرگی نسبت به دیگر کشورها در این باره دارد.

همچنین روغن زیتون به علت داشتن خاصیتهای فراوان درمیان کشورهای مختلف بسیار محبوب بوده و طرفداران زیادی دارد این اسانسی که از درخت زیتون گرفته می شود و در نهایت در سفره و در خانه های ما به عنوان روغن زیتون شناخته می شود خواص بی نظیری دارد که به تعدادی از آنها اشاره می کنیم از این ماده بی نظیر در تولید صابونها و یا تولید محصولات آرایشی و محصولات دارویی و حتی به عنوان سوخت د یا برای روشنایی لامپها استفاده می شود.

این روغن بی نظیر در مصارف خوراکی نیز فوایدی دارد فوایدی نظیر اینکه این روغن زیتون تصفیه شده به پایین آمدن کلسترول خون کمک می کند و  منبعی از چربیهای تک اشباع نشده می باشد همچنین این روغن اگر خالص باشد دارای مقدار فراوانی آنتی اکسیدانهای پلی فنول و اولئیک اسید می باشد و نسبت به روغنهای دیگر نه تنها مضر نیست‌ بلکه برای سلامتی بسیار مفید تر می باشد این روغن کالری بالایی دارد اما با متعادل سازی استفاده از آن می توانید به نتیجه مطلوب برسید.

همانطور که گفته شد این روغن دارای آنتی اکسیدانها بوده و سرشار از ویتامینهای کا و ای می باشد این روغن دارای اسیدهای اشباع نشده ای مانند اولئیک اسید و پالمیتوئیک اسید می باشد که در حدود ده گرم از چهارده گرم اسید چرب در این روغن را تشکیل می دهند این روغن کربوهیدارت و کلسترول نداشته و به همین جهت در پایین اوردن احتمال ابتلا به بیماریهای قلبی و عروقی نقش بسیار مهم ایفا می کند.

روغن زیتون اتکا

نیاز هست تا به این مورد نیز اشاره کنیم که روغن زیتون اتکا از آن جایی که از برند و تولیدی معتبری در کشور برخوردار است دارای نمایندگیها و مراکز فروش زیادی در سطح کشور است و کیفیت بالای این روغن زیتون باعث شده است که در امر صادرات این محصول نیز به کشورهای دیگر اقدام شود.

یکی از ویژگیهای بارز روغن زیتون برند اتکا این است که این روغن زیتون با کیفیت عالی و به صورت کاملا ارگانیک تولید می شود.

روغن زیتون یکی از بهترین و می توان گفت اصلی ترین روغن گیاهی در میان روغهای دیگر است و مصرف آن به همه افراد با تمام رده سنی توصیه می شود.

همان طور که همه ما نیز می دانیم روغن زیتون اتکا و فواید مفید و موثری دارد که قصد داریم شما را با برخی از خواص روغن زیتون آشنا کنیم.

روغن زیتون دارای مقدار زیادی اسید چرب در خود است و همین مورد باعث شده است که روغن زیتون چرب شود و جالب است که بدانید همین اسیدهای چرب موجود در روغن زیتون باعث بهبود و تقویت حافظه انسان می شود.

روغن زیتون داری مقدار زیادی سرتونین در خود است و همان طور که تحقیقات در مورد بیماری افسردگی صورت گرفته است نشان می دهد که دلیل این بیماری وجود مقدار کمی از سرتونین و کم شدن آن دربدن است و شما می توانید با مصرف روغن زیتون میزان سرتونین بدن را افزایش دهید و بیماری افسردگی را اگر به آن مبتلا هستید برطرف کنید.