سارافون دخترانه را در چه زمان بر تن کنیم؟

وقتی سالنامه را باز کردم، تنها فکری که به ذهنم خطور کرد 80 دختر دیگری بود که در سالنامه ویرایش شده بودند.

چند نفر از آن دختران به آن عکس نگاه می‌کردند و از چیزی که بر تن داشتند یا به طور کلی بدنشان شرمنده بودند به نظر می‌رسید که آن‌ها می‌خواستند ساعت چوبی به ما این احساس را بدهند که مشکلی در بدن ما وجود دارد، مخصوصاً وقتی دانش‌آموزان پسر در پشت کتاب در Speedos بودند.

در حالی که سیاست های لباس در کدهای لباس اغلب به طور نابرابر برای دختران اعمال می شود، دستورالعمل های آرایش مو می تواند بر پسران و دختران تأثیر بگذارد.

به ویژه، پسران سیاه‌پوست و بومیان آمریکا برای پوشیدن موهای بلند، حتی اگر بازتابی از باورهای مذهبی و سنت‌های فرهنگی آنها باشد، با تهدیدهای انضباطی مواجه شده‌اند.

در ماه مارس، ACLU تگزاس و ACLU ملی به نمایندگی از دو پسر بومی آمریکا که به دنبال ساعت چوبی معافیت بودند، شکایت هایی را علیه ناحیه مدرسه مستقل موناهانس ویکت پایوت به دفتر حقوق مدنی وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده و بخش فرصت های آموزشی وزارت دادگستری ارائه کردند.

از قانون لباس منطقه که موهای بلند را برای دانش آموزان پسر ممنوع می کند. در سپتامبر 2020، ACLU تگزاس نامه‌ای به 477 ناحیه مدرسه ارسال کرد که به دلیل داشتن خط‌مشی‌های کد لباس که با دانش‌آموزان بر اساس جنسیت متفاوت رفتار می‌کند، از جمله استانداردهای مختلف مو و لباس سالاد کلم و انار و هویج برای پسران و دختران، رفتار می‌کند.

وقتی صحبت از چیزی مانند موهای بلند می شود، شما به مجموعه ای از مسائل فرهنگی و اجتماعی دست می زنید.

بنابراین، وقتی می‌گویم گاهی اوقات قوانین لباس نژاد پرستانه است، منظورم این است که گاهی اوقات بچه‌های بومی لباس‌ هایشان شال و کلاه بچه گانه را کد می‌گیرند، زیرا موهایشان به‌نوعی بی‌قاعده یا مرتب و مرتب نیست یا مطابقت ندارد.

 • منابع:
  1. Lawsuits, complaints and protests are upending sexist school dress codes
 • تبلیغات: 
  1. آیا از شکری که جان یک پیرمرد 100 ساله را نجات داده، با خبرید؟
  2. ورزش در سیاره دیگر اجباری شد!!
  3. 13 فواید شگفت‌انگیز فلفل چیلی برای سلامتی
  4. ماشین لباسشویی که با روغن موتور لباسها را می شوید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.